Logowanie

 • Fundacja na rzecz pomocy socjalnej... adwokatom.

  20 Grudnia 2013

  Brzmi to odrobinę jak żart ale traktując oficjalną stronę internetową adwokatury za wiarygodne źródło informacji, trzeba uznać za fakt powstanie Fundacji na Rzecz Pomocy Socjalnej Adwokatów, Aplikantów Adwokackich i Pracowników Adwokatury. Rodzicami fundacji są Adw. (...)

 • Wystarczy, że się starasz

  4 Grudnia 2013

  Zastanawiałeś się za co Twoje dziecko kocha bohaterów bajek albo dlaczego Ty przywiązujesz się do bohaterów seriali? Co sprawia, że siedząc przed telewizorem chcielibyśmy wstać i uścisnąć postać, którą przecież ledwo "poznaliśmy"?Wzorcowy bohater to taki, który (...)

 • Towarzyskie elevator pitch

  27 Listopada 2013

  - Czym się zajmujesz?- pyta brunetka żeby zagaić rozmowę z nieznajomymi na imprezie. - Jestem adwokatem. - Robi wrażenie. A Twój kolega?- pyta znowu wskazując na Ciebie. - Ja też jestem adwokatem- z Maćkiem znamy się właśnie ze studiów na UJocie. Mówiąc szczerze, (...)

 • Czy warto promować się własnym zdjęciem?

  20 Listopada 2013

  Zaufanie to podstawa relacji prawnika z klientem. Klient musi zaufać Twoim kompetencjom, rzetelności z jaką wykonujesz swoją pracę, uczciwości zaproponowanej ceny. Jak zbudować to zaufanie w internecie, gdzie przeciętny użytkownik poświęci tylko kilka sekund na decyzję czy zostać na stronie (...)

 • Mogę być tylko i aż Twoją NAKLEJKĄ

  4 Listopada 2013

  Rusza kolejny punkt akcji promocyjnej adwokatury. Oprócz trwającej kampanii billboardowej, zostaną wydrukowane również naklejki samochodowe. Na stronach katowickiej i wrocławskiej rady można przeczytać komunikat naklejki do adwokatów: Mogę być tylko i aż Twoją  (...)

 • Networking- budowanie sieci kontaktów

  30 Października 2013

  Prawniku, jeśli wciąż borykasz się z problemem małej liczby klientów lub chciałbyś, aby interesowali się twoją działalnością klienci o zasobniejszych portfelach, musisz dowiedzieć się na czym polegają spotkania networkingowe. Spotkania networkingowe to zwykle śniadania lub kolacje (...)

 • Nagrody dla najbardziej innowacyjnych kancelarii

  16 Października 2013

  Financial Times opublikował wyniki rankingu najbardziej innowacyjnych kancelarii w Europie. Raport ten jest uznawany za jedno z najważniejszych wyróżnień w branży. Zwycięzcą roku 2013 został Linklaters. Zarówno Linklaters jak i wielu innych zwycięzców to firmy, (...)

 • Profesjonalne sieci społecznościowe

  14 Października 2013

  Internetowe serwisy społecznościowe powstały by umożliwić kontaktowanie się osobom, które łączy wspólne hobby, chęć znalezienia partnera, kolegów ze szkoły, czy w końcu chęć pozyskania nowych kontaktów biznesowych. O tym, że sieci społecznościowe to nie tylko (...)

 • Paradoks dzielenia się wiedzą

  27 Września 2013

  Z im z większym trudem coś zdobywamy tym trudniej jest nam się z tym rozstać. Czy ta zasada nie wpływa na niechęć do dzielenia się wiedzą przez prawników? Młodość spędzona w książkach, przymus ciągłego samokształcenia i trudny rynek sprawiają, że wizja dawania darmowych porad (...)

 • Mędrzec czy Matka Ziemia- rzecz o kreowaniu wizerunku poprzez archetypy

  16 Września 2013

  Zastanawiając się nad tym jak chcemy być postrzegani przez klientów i jakiego rodzaju prawnikiem chcemy zostać, warto posłużyć się narzędziem archetypów. O tym, że w naszej świadomości istnieją pewne szablony osobowości wykreowane przez kulturę pisałam ostatnio w artykule (...)

< >
Avatar

Agnieszka Stach

specjalista ds marketingu e-prawnik.pl

Kraków

O blogu

Jako lider na polskim rynku usług prawnych oraz najstarszy internetowy portal prawniczy, e-prawnik.pl postanowił podzielić się swoją wiedzą na temat marketingu prawniczego. Radzimy jak korzystać z nowych technologii, jak pisać bloga czy w jaki sposób kreować swój wizerunek, aby trafić w potrzeby klientów kancelarii prawnych.

Blog kierowany jest do prawników otwartych na nowe trendy, którzy chcą w sposób świadomy budować strategię marketingową swojej firmy.

O marketingu prawniczym pisze Agnieszka Stach, autorka takich blogów prawnych jak prawowalgorytmach.pl i prawatworcow.pl

Prawniku, pokaż się w sieci i zobacz naszą ofertę!

Najnowsze wpisy


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.