Logowanie

Krakowska ORA na Youtube

14 Marca 2014

Na facebookowym profilu Naczelnej Rady Adwokackiej pojawiła się bardzo profesjonalnie zrealizowana relacja z wieczorku poetyckiego. Organizatorem wydarzenia była Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie, a jego dokładny tytuł brzmiał "Poezja i muzyka - spotkanie z Ewą Lipską i Anną Szałapak". Film pojawił się jednak nie na kanale Adwokatura Polska ale na osobnym kanale ORA w Krakowie - Adwokatura Kraków.

Jestem bardzo ciekawa, czy to początek większej akcji promocyjnej adwokatury, skupiającej się na materiałach wideo. Jak widać, w grę wchodzi już nie tylko wymiar ogólnopolski ale działania lokalne. Co bardzo budujące, zarówno pierwszy film adwokatury w Krakowie oraz animacja sprzed 3 miesięcy - NRA-podsumowanie kadencji 2010-2013 robią świetne wrażenie. Filmy są bardzo na czasie, zarówno jeśli chodzi o walory estetyczne jak i biznesowe, co nie zawsze kojarzyło się z materiałami promocyjnymi prawników.

Ciesze się, że adwokatura przeciera szlaki prawnikom na youtubie, bo to kanał bardzo dla nas, a wciąż jednak niewykorzystany. Sama bije się w pierś, że żadnych prawniczych czy marketingowo prawniczych mądrości jeszcze na youtubie nie wygłosiłam ale jestem coraz bliżej. Kto podejmuje wyzwanie i założy kanał jako pierwszy? 

P.S Gdyby ktoś wiedział, kto jest odpowiedzialny za strategię marketingową lub chociażby myśl przewodnią działań adwokatury w internecie, proszę o kontakt a.stach@e-prawnik.pl :)

  • Podziel się: